Penzion Pardubice Fajn

Ubytování v Pardubicích
Penzion a restaurace Fajn Vám nabízí kvalitní, příjemné a pohodové ubytování. Nově postavený penzion se nachází v klidné okrajové části města Pardubice a je vhodný pro ubytování na služební cestě, firemní akce (školení, rauty, svatby), tak i pro strávení rodinné dovolené s dětmi.

Pardubice penzion Fajn ubytování
Penzion má k dispozici 10 dvoulůžkových pokojů s pohodovou rodinnou atmosférou. Pokoje jsou účelně zařízeny kvalitním masivním nábytkem. Kromě standardních pokojů je pro Vás v penzionu připraven také nadstandardní pokoj v rustikálním stylu, který je navíc vybaven kvalitní koženou sedací soupravou.

Penzion a restaurant Fajn služby
Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, satelitní televizí a klimatizací, kterou oceníte hlavně v letních měsících. V zimě Vás zahřeje podlahové vytápění. Na pokojích je zdarma možnost bezdrátového internetového připojení. Parkování je zajištěno přímo u penzionu.

Pardubice ubytování penzion Fajn restaurace
Součástí objektu je vyhlášená restaurace, která nabízí speciality české kuchyně a denní menu za velmi příjemné ceny. Ve stylové restauraci s příjemným personálem a kvalitní kuchyní, je k dispozici 50 míst. K restauraci náleží oddělený salonek pro dalších 40 osob. V letních měsících je otevřena zahradní restaurace s bohatým vyžitím pro děti. V tomto období jsou zde pořádány pravidelně večery s grilováním a živou hudbou.

Penzion Fajn v Pardubicích svatby, oslavy a školení
Salonek lze rezervovat pro rodinnou oslavu, společenský raut či svatební hostinu. Pro tyto akce platí kompletní gastronomický servis a možnost využít ubytování. V prostorách restaurace je k dispozici videoprojekce, jak ke sportovním přenosům, tak pro účely firemních školení a jiných Vašich prezentací.

Penzion Fajn ubytování Pardubice 
Výborná dopravní dostupnost do centra města Pardubice i k místům konání vyhlášených sportovních akcí jako Velká Pardubická a Zlatá přilba. Nabídka ubytování je doplněna bohatým menu restaurace. Klidná lokalita a pohodová atmosféra, mnoho kulturních a historických památek, bohaté společenské vyžití v městě proslavené perníkem.

Penzion Pardubice Fajn - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Pardubice Fajn - disponuje restauracíPenzion Pardubice Fajn -  je k dispozici připojení na internetPenzion Pardubice Fajn - Televize umožňuje příjem satelitních programůPenzion Pardubice Fajn - Pokoje jsou vybaveny televizoremPenzion Pardubice Fajn - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Pardubice Fajn - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouADRESA
Penzion Fajn, Žižkova 770
Pardubice 53006 Česká Republika
Pension-Pardubice-Fajn@cz-hotel.eu

AKTUÁLNÍ POČASÍ
Denní tepl.: 7 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 5 m/s
Penzion Fajn ubytování Pardubice Aktuální počasí skoro zataženo

Doporučte tyto stránky: